Sofos-lovos priežiūra

Kad bet koks baldas atrodytų kaip įmanoma naujesnis, jam reikalinga speciali priežiūra. Aišku, vieniems reikia daugiau, kitiems mažiau, bet priežiūra yra reikalinga. Tikriausiai tokie baldai, kurie naudojami kasdien reikalauja daugiau priežiūros, nes juos lengviau išpurvinti ir taip jie nusidėvi kur kas greičiau. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau apie dažną namų baldą sofą-lovą, kaip ją tinkamai prižiūrėti, kad ji atrodytų kaip įmanoma tvarkingiau ir ilgiau išliktų kaip nauja.

Dėmes valykite greitai ir su specialiomis priemonėmis

Kad sofa-lova išliktų kaip įmanoma ilgiau kaip nauja, atsiradus dėmės iš karto jas valykite. Kadangi jos gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, tad geriausia rinktis tokius valiklius, kurie atitinka tai medžiagai. Nes jeigu bandysite valyti su kitais, didelė tikimybė, kad medžiaga bus pažeista, o tai reiškia, kad sofa-lova neišliks kaip nauja. Aišku, priklauso, kokia dėmė atsiras, tačiau kartais ją išvalyti užtenka tik geros šluostės ir vandens. Dar labai svarbu paminėti ir tai, kad išvalytą dėmę svarbu labai gerai išdžiovinti, nedėkite pagalvėlių ant išvalytos vietos arba jos neuždenkite.

Kartais nusiurbkite dulkes nuo visų sofos lovos dalių

Kadangi namuose nuolat reikia valyti dulkes, kad oras būtų kaip įmanoma švaresnis, tai nereikia pamiršti ir baldų. Dažniausiai dulkes nuvalome nuo kietų paviršių, o įvairias sofas-lovas, fotelius ar miegamojo lovas pamirštame. Tačiau ant minkštų paviršių taip pat kaupiasi dulkės, tad jas būtina pašalinti. Su paprasta šluoste jų panaikinti nepavys, tad geriausias būdas jas surinkti yra su dulkių siurbliu. Tad kartas nuo karto kruopščiai nusiurbkite ir sofa-lova bei kiti baldai atrodys kaip nauji ir tvarkingi. Toks valymas reikalingas bent jau kelis kartus per mėnesį.

Iš karto rinkitės kokybišką variantą, taip priežiūra bus lengvesnė

Dar vienas būdas, kuris padės sofą-lovą išlaikyti kaip įmanoma naujesnę, tai iš karto išsirinkti kokybišką baldą. Tikriausiai vienas svarbiausių dalykų yra medžiaga. Tad rinkitės pačios aukščiausios kokybės, tai gali būti tokia, kuri prie savęs nepritraukia dulkių, į ją taip lengvai nesusigeria įvairūs skysčiai. Tad priežiūra tokios sofos-lovos bus kur kas paprastesnė. Aišku, jeigu ir nusipirksite kaip įmanoma aukštesnės kokybės baldą, vis tiek priežiūros jam reikės, tačiau ji bus paprastesnė. O kartais net nereikės pirkti specialių priemonių, kuriomis reikia valyti tokius baldus.