Kada pasirenkamas kremavimas?

Kremavimas sparčiai populiarėja tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kodėl šios paslaugos pasirenkamos vis dažniau?

Kūnas stipriai sužalotas

Gaila, tačiau kai kuriais atvejais kremavimą tenka pasirinkti dėl to, nes per skaudu žiūrėti į sužalotą mylimo žmogaus kūną. Tokiais atvejais kremavimas tampa labai dažnu pasirinkimu. Kremavus kūną, laidotuvių metu galima galvoti ne apie nelaimingą atsitikimą, o žmogų, su kuriuo tenka atsisveikinti.

Ieškomas pigesnis būdas

Kremavimas padeda sutaupyti tiek laiką, tiek pinigus, tad nenuostabu, jog tai tampa vis dažnesnis pasirinkimas. Pasirinkus kremavimą, nereikia pirkti nei karsto, nei drabužių, todėl galima sutaupyti nemažą sumą. Taip pat urnos laidojimas yra kur kas paprastesnis, nei karsto – tai dar viena priežastis, kodėl kai kurie renkasi kremavimą. Tad jei ieškote paprastesnio ir pigesnio pasirinkimo – kremavimas bus puikus variantas.

Nesinori atsisveikinti su mylimu žmogumi

Laidojimo namai pastebi, jog neretai žmonės renkasi kremavimą tam, jog šiek tiek ilgiau galėtų būti su mylimo žmogaus dalele. Kai kurie urnas palieka namuose ir tokiu būdu jiems atrodo, kad dalis žmogaus vis dar yra šalia. Kiekvienas turi savo įsitikinimus ir turėtų atsisveikinti su mylimu žmogumi pagal savo pageidavimus.

Neužtenka duoto laiko, jog būtų galima suplanuoti laidotuves

Pasitaiko, jog artimas žmogus palieka šį pasaulį netinkamiausiu metu. Tokiais atvejais tenka ieškoti būdų, kaip greitai suruošti laidotuves, tačiau neretai nepasiseka ir tenka ieškoti kitų būdų, kaip atsisveikinti su mylimu žmogumi. Vienas jų – kremavimas. Kremuotus palaikus bet kada galėsite palaidoti, kadangi jų pelenai bus urnose. Tad jei šiuo metu neturite galimybės palaidoti mylimo žmogaus kūno palaikų, krevimavimas tikrai jus išgelbės.

Pageidavo žmogus

Organizuojant laidotuves yra labai svarbu nepamiršti ir šią žemę palikusio žmogaus pageidavimus. Nustebsite, tačiau kremavimas labai dažnai pasirenkamas dėl to, nes artimas žmogus taip pageidavo. Nemaža dalis žmonių nori, jog jų kūno palaikai būtų kremuojami po mirties dėl įvairių priežasčių. Vieni nenori, kad kiti matytų jų mirusį kūną, kiti renkasi kremavimą dėl savo įsitikinimų. Bet kuriuo atveju – kremavimas yra puikus pasirinkimas, todėl nenuostabu, jog vis daugiau žmonių pageidauja rinktis šį būdą.