Darbuotojų sąrašas

L. e. direktoriaus pavaduotojos
pareigas
Viktorija Urbonienė (8 37) 22 6638 viktorija.urboniene(at)tka.lt
SAUGOS IR KOKYBĖS VALDYMO SKYRIUS
Skyriaus vadovas Donatas Dačkevičius (8 5) 273 9254 donatas.dackevicius(at)tka.lt
Projektų vadovė Donata Ročiūtė (8 5) 273 9254 406 kab. donata.rociute(at)tka.lt
VIDAUS ADMINISTRAVIMO DEPARTAMENTAS
L. e. departamento direktorės
pareigas
Rasa Garlienė +370 686 79489 rasa.garliene(at)tka.lt
FINANSŲ SKYRIUS
L. e. vyriausiosios finansininkės
pareigas
Irena Sokolovska +370 698 85947 irena.sokolovska(at)tka.lt
Vyresnioji buhalterė Jūratė Kiškienė (8 37) 20 1186 jurate.kiskiene(at)tka.lt
Ekonomistė Rūta Akelaitienė (8 37) 20 1186 ruta.akelaitiene(at)tka.lt
TURTO VALDYMO SKYRIUS
Skyriaus vadovas Gediminas Rudys (8 37) 20 0808 gediminas.rudys(at)tka.lt
Informacinių technologijų
specialistas
Eduardas Paulavičius (8 37) 20 2256 eduardas.paulavicius(at)tka.lt
Ūkvedys Arūnas Pacauskas arunas.pacauskas(at)tka.lt
Informacinių technologijų
specialistas
Evaldas Šmaižys (8 5) 205 2752 evaldas.smaizys(at)tka.lt
Ūkvedys Igoris Lisauskas (8 5) 273 9245 igoris.lisauskas(at)tka.lt
BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIUS
Skyriaus vadovas —– —–
Sekretorė referentė Marita Adamkevičiūtė (8 37) 22 6638 marita.adamkeviciute(at)tka.lt
Personalo specialistė Dita Duobienė (8 37) 20 2371 dita.duobiene(at)tka.lt
Dokumentų valdymo
specialistė
Violeta Vyšniauskienė (8 5) 273 9038 violeta.vysniauskiene(at)tka.lt
Sekretorė referentė Jolanta Šimėnaitė (8 5) 273 9038 jolanta.simenaite(at)tka.lt
Personalo specialistė Silvija Giedrienė (8 5) 273 9116 silvija.giedriene(at)tka.lt
STRATEGINIŲ TYRIMŲ IR PLĖTROS DEPARTAMENTAS
Departamento direktorius
PROJEKTŲ VALDYMO SKYRIUS
Skyriaus vadovas Mantas Kerdokas (8 5) 273 9120 404 kab. mantas.kerdokas(at)tka.lt
Projektų vadovė dr. Giedrė Rakauskienė (8 5) 273 9236 giedre.rakauskiene(at)tka.lt
Projektų vadovė Rūta Vaigauskaitė +370 612 72462 ruta.vaigauskaite(at)tka.lt
Komunikacijos specialistas —– —–
KOMPETENCIJŲ VERTINIMO SKYRIUS
L. e. skyriaus vadovės pareigas Violeta Vasiliauskaitė +370 612 11332 violeta.vasiliauskaite(at)tka.lt
Specialistė Natalija Lenkis (8 5) 237 9013 natalija.lenkis(at)tka.lt
STRATEGINIŲ TYRIMŲ SKYRIUS
L. e. skyriaus vadovo pareigas Evaldas Morkūnas +370 605 11242 evaldas.morkunas(at)tka.lt
Infrastruktūros tyrimų grupė
Grupės vadovas Paulius Paplauskas +370 615 84250 230 kab. paulius.paplauskas(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Agnius Stonys agnius.stonys(at)tka.lt
Specialistas Ramūnas Borovkovas ramunas.borovkovas(at)tka.lt
Specialistas Vytautas Naudžius vytautas.naudzius(at)tka.lt
Specialistas Renatas Janulaitis 217 kab. renatas.janulaitis(at)tka.lt
Specialistė Irena Jucienė +370 652 12791 102 kab. irena.juciene(at)tka.lt
Plėtros projektų grupė
Grupės vadovas Benas Urbelis +370 615 84250 230 kab. benas.urbelis(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Jolanta Nemaniūtė-Gužienė +370 682 53605 231 kab. jolanta.nemaniute(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Kristina Lisauskienė +370 698 88267 231 kab. kristina.lisauskiene(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Vaidotas Kučinskas vaidotas.kucinskas(at)tka.lt
Specialistė Inesa Baltmiškienė +370 698 88267 231 kab. inesa.baltmiskiene(at)tka.lt
Saugaus eismo grupė
Projektų vadovas Andrius Gužys +370 682 41589 218 kab. andrius.guzys(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Jolanta Šarkaitė +370 614 97082 jolanta.sarkaite(at)tka.lt
Specialistas Augustinas Gudelis +370 652 12823 augustinas.gudelis(at)tka.lt
Specialistas Aurimas Gibieža +370 698 59149 217 kab. aurimas.gibieza(at)tka.lt
Specialistas Andrius Sakalauskas +370 612 30074 217 kab. andrius.sakalauskas(at)tka.lt
CIVILINĖS AVIACIJOS ADMINISTRACIJA
Administracijos direktorius Alvydas Šumskas (8 5) 273 9259 306 kab. alvydas.sumskas(at)tka.lt
AERODROMŲ SKYRIUS
Skyriaus vadovas Arūnas Stankevičius (8 5) 273 9252 307 kab. arunas.stankevicius(at)tka.lt
Patarėjas (vadovo pavaduotojas) Saulius Paulauskas (8 5) 273 9251 307 kab. saulius.paulauskas(at)tka.lt
Specialistas Aleksandr Kosatyj (8 5) 273 9241 307 kab. aleksandr.kosatyj(at)tka.lt
ORLAIVIŲ SKYRIUS
Skyriaus vadovas Vidmantas Plėta (8 5) 273 9257 201 kab. vidmantas.pleta(at)tka.lt
Patarėjas (vadovo pavaduotojas) Andrius Palionis (8 5) 273 9028 201 kab. andrius.palionis(at)tka.lt
Grupės vadovas Egidijus Šimkus (8 5) 273 9012 201 kab. egidijus.simkus(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Audrius Turauskas (8 5) 273 9028 201 kab. audrius.turauskas(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Ieva Masilionytė (8 5) 273 9012 201 kab. ieva.masilionyte(at)tka.lt
Specialistė Rasa Meiduvienė (8 5) 273 9257 201 kab. rasa.meiduviene(at)tka.lt
Specialistė Julija Skadorva (8 5) 273 9257 201 kab. julija.skadorva(at)tka.lt
Specialistė (skyriaus asistentė) Rugilė Julija Raudonytė +370 611 84270 201 kab. rugile.raudonyte(at)tka.lt
ORO NAVIGACIJOS PASLAUGŲ SKYRIUS
Skyriaus vadovė Loreta Kasparaitė (8 5) 273 9051 303 kab. loreta.kasparaite(at)tka.lt
Patarėjas (vadovės pavaduotojas) Jurij Bersenev (8 5) 273 9030 303 kab. jurij.bersenev(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Eglė Gaidelytė (8 5) 273 9030 303 kab. egle.gaidelyte(at)tka.lt
Specialistas Benas Eidėnas (8 5) 273 9051 303 kab. benas.eidenas(at)tka.lt
Specialistė Aušra Karosaitė (8 5) 273 9247 303 kab. ausra.karosaite(at)tka.lt
SKRYDŽIŲ PRIEŽIŪROS SKYRIUS
Skyriaus vadovas Vidas Kaupelis +370 682 55408 305 kab. vidas.kaupelis(at)tka.lt
Patarėjas Rytis Dulinskas (8 5) 273 9243 304 kab. rytis.dulinskas(at)tka.lt
Patarėjas Andrejus Golubevas (8 5) 273 9015 305 kab. andrejus.golubevas(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Aleksandras Malickas (8 5) 273 9242 304 kab. aleksandras.malickas(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Jurgita Jazdauskienė (8 5) 273 9242 304 kab. jurgita.jazdauskiene(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Andis Bukonts +371 2 911 6514 andis.bukonts(at)tka.lt
Specialistė Julija Juodaitienė (8 5) 273 9244 304 kab. julija.juodaitiene(at)tka.lt
Specialistas Andrius Šimkus (8 5) 273 9015 304 kab. andrius.simkus(at)tka.lt
Specialistas Irmantas Lasys (8 5) 273 9015 304 kab. irmantas.lasys(at)tka.lt
AVIACIJOS SAUGUMO SKYRIUS
Skyriaus vadovė Monika Kliokienė (8 5) 273 9183 402 kab. monika.kliokiene(at)tka.lt
Patarėjas (vadovės pavaduotojas) Egidijus Gailiūnas (8 5) 273 9183 402 kab. egidijus.gailiunas(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Jurgita Petkuvienė (8 5) 273 9183 401 kab. jurgita.petkuviene(at)tka.lt
Specialistas Vygantas Motiejūnas (8 5) 273 9182 401 kab. vygantas.motiejunas(at)tka.lt
PERSONALO LICENCIJAVIMO SKYRIUS
L. e. skyriaus vadovo pareigas Povilas Vasiliauskas (8 5) 273 9253 311 kab. povilas.vasiliauskas(at)tka.lt
Patarėjas Kazimieras Lazdauskas +370 604 18220
 (8 5) 273 9047
308 kab. kazimieras.lazdauskas(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Justinas Paškevičius (8 5) 273 9256 308 kab. justinas.paskevicius(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Stasys Čivilis (8 5) 273 9253 311 kab. stasys.civilis(at)tka.lt
Vyriausioji specialistė Auksė Nomeda Gudelienė +370 611 54153 311 kab. aukse.gudeliene(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Tomas Christauskas (8 5) 273 9253 tomas.christauskas(at)tka.lt
Vyriausiasis specialistas Darius Gintautas (8 5) 273 9253 311 kab. darius.gintautas(at)tka.lt
Aviacijos medicinos
grupės vadovė
Elona Kazlauskienė (8 5) 273 9235
I – 14-17 val.
II, IV – 7.30-16.30 val.
III – 7.30-13.30 val.
403 kab. elona.kazlauskiene(at)tka.lt
Specialistas dr. Ramūnas Kikutis (8 5) 273 9253,
+370 675 84076
311 kab. ramunas.kikutis(at)tka.lt
Specialistė Olga Balaikienė (8 5) 273 9235 403 kab. olga.balaikiene(at)tka.lt
Specialistas Mindaugas Čirba (8 5) 273 9256 308 kab. mindaugas.cirba(at)tka.lt
KELIŲ IR TRANSPORTO TYRIMO INSTITUTAS
L. e. instituto direktoriaus
pareigas
dr. Mindaugas Dimaitis +370 698 48286 151 kab. mindaugas.dimaitis(at)tka.lt
TILTŲ TYRIMŲ SKYRIUS
Skyriaus vadovas Laimonas Krašauskas +370 620 59184 210 kab. laimonas.krasauskas(at)tka.lt
Tiltų apžiūrų grupė
Grupės vadovė Violeta Gaidienė (8 37) 20 2297 212 kab. violeta.gaidiene(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius Vytautas Petrauskas (8 37) 20 2297 212 kab. vytautas.petrauskas(at)tka.lt
Vyresnioji inžinierė Laimutė Ulevičienė +370 612 30079 211 kab. laimute.uleviciene(at)tka.lt
Inžinierius Rimas Martinaitis (8 37) 20 0947 208 kab. rimas.martinaitis(at)tka.lt
Inžinierė Jolanta Ignatavičienė (8 37) 20 0947 208 kab. jolanta.ignataviciene(at)tka.lt
Tiltų bandymų grupė
Grupės vadovas dr. Saulius Zadlauskas (8 37) 20 0947 208 kab. saulius.zadlauskas(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius Petras Šadreika (8 37) 20 0947 208 kab. petras.sadreika(at)tka.lt
Inžinierė Loreta Bartkutė (8 37) 20 0947 208 kab. loreta.bartkute(at)tka.lt
KELIŲ TYRIMŲ SKYRIUS
Skyriaus vadovas dr. Mindaugas Dimaitis +370 698 48286 151 kab. mindaugas.dimaitis(at)tka.lt
Informacinių sistemų ir duomenų tvarkymo grupė
Grupės vadovas Vygandas Mocekainis +370 698 59145 153 kab. vygandas.mocekainis(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius Dalius Žindžius dalius.zindzius(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius Tomas Antanavičius +370 618 41989 155 kab. tomas.antanavicius(at)tka.lt
Inžinierė Vaida Gilienė vaida.giliene(at)tka.lt
Kelių tyrimų grupė
Vyresnysis inžinierius Vilhelmas Staskonis +370 616 71385 vilhelmas.staskonis(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius Mindaugas Naujokaitis +370 616 89670 147 kab. mindaugas.naujokaitis(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius Robertas Juozėnas +370 652 12558 147 kab. robertas.juozenas(at)tka.lt
Inžinierius Andrius Juozėnas andrius.juozenas(at)tka.lt
Inžinierius Svajūnas Ladyga svajunas.ladyga(at)tka.lt
Inžinierius Stasys Macijauskas stasys.macijauskas(at)tka.lt
Inžinierius Vygintas Ramanciuškas vygintas.ramanciuskas(at)tka.lt
Inžinierius Laurynas Puidokas laurynas.puidokas(at)tka.lt
Inžinierius Artūras Ragauskas arturas.ragauskas(at)tka.lt
Inžinierius Raimundas Stumbras raimundas.stumbras(at)tka.lt
Inžinierius Jokūbas Jomantas jokubas.jomantas(at)tka.lt
Inžinierius Egidijus Rudminas egidijus.rudminas(at)tka.lt
Intelektinių transporto sistemų (ITS) grupė
Grupės vadovas dr. Andrius Kairys (8 37) 20 5280 andrius.kairys(at)tka.lt
Vyresnioji inžinierė Audronė Paplauskienė (8 37) 20 5280 audrone.paplauskiene(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius dr. Tomas Šliupas (8 37) 20 5280 tomas.sliupas(at)tka.lt
Inžinierius Šarūnas Juškevičius (8 37) 20 5280 sarunas.juskevicius(at)tka.lt
Inžinierius Egidijus Pranckus (8 37) 20 5280 egidijus.pranckus(at)tka.lt
Inžinierius Romas Biliūnas (8 37) 20 5280 romas.biliunas(at)tka.lt
Inžinierius Paulius Kytra paulius.kytra(at)tka.lt
Inžinierius Gintautas Maneikis gintautas.maneikis(at)tka.lt
Geodezinių ir kadastrinių matavimų grupė
Vyresnioji inžinierė Atėnė Žemaitienė (8 37) 20 5329 atene.zemaitiene(at)tka.lt
Vyresnysis inžinierius Giedrius Gaidys (8 37) 20 0902 giedrius.gaidys(at)tka.lt
Vyresnioji inžinierė Dalė Greičiuvienė (8 37) 20 5329 dale.greiciuviene(at)tka.lt
Inžinierė Dalia Ragaišienė (8 37) 20 5329 dalia.ragaisiene(at)tka.lt
Inžinierė Eglė Griciūnaitė (8 37) 20 0902 egle.griciunaite(at)tka.lt
Inžinierius Tomas Kliukas (8 37) 20 0902 tomas.kliukas(at)tka.lt

Atnaujinta
2019-05-24