Renginių grafikas

VšĮ Transporto kompetencijų agentūra tęsia kvalifikacijos tobulinimo seminarų ciklą atestuotiems susisiekimo komunikacijų projektavimo specialistams ir visiems norintiems naujų eismo organizavimo žinių. Atnaujinome seminarų programą, kurią įgyvendinti padės naujai pakviesti aukštos kvalifikacijos lektoriai.

Š. m. gruodžio 4 d. kviečiame į kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Dviračių eismo organizavimas“. Pirmojoje seminaro dalyje bus kalbama apie miesto ir miestiečių poreikius dviračių infrastruktūrai, santykį su kitais eismo dalyviais, pateikti praktiniai pavyzdžiai iš Lietuvos ir lyderiaujančių užsienio valstybių, apžvelgti svarbūs geros infrastruktūros aspektai. Antrojoje dalyje bus kalbama apie minkštąsias priemones ir gyventojų įtrauktį, greitus sprendimus pagerinti susisiekimą dviračiu, bus sudaryta galimybė praktiškai pritaikyti žinias atliekant užduotį ir su kolegomis aptariant galimas alternatyvas.

Seminaro vedėjas Anton Nikitin – pastaruosius ketverius metus dirba Vilniaus mieste sistemiškai įrengiant ir gerinant dviračių infrastruktūrą, koordinuojant projektus, susijusius su dviračių ir kitų riedėjimo priemonių judėjimu sostinėje. Būdamas susisiekimo dviračiais Vilniaus mieste projekto komandos vadovu, įsitraukė į gerųjų praktikų perėmimą iš Olandijos ir Danijos. Šiuo metu A. Nikitinas vadovauja Tvaraus susisiekimo skyriui Vilniaus savivaldybės įmonėje „Susisiekimo paslaugos“, koordinuojančioje sostinės darnaus judumo plano įgyvendinimą.

Seminaras bus vykdomas pagal su LR aplinkos ministerija suderintą mokymo programą Nr. M-168-19-TKA „Viešosios įstaigos Transporto kompetencijų agentūros statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų kvalifikacijos tobulinimo mokymo programa“.

Seminaro vieta – I. Kanto g. 25, Kaune. Seminaro laikas (5 val.) bus įskaitytas į privalomą kvalifikacijos tobulinimo laiką. Išduodamas pažymėjimas.

Eil. Nr.

Data

Kvalifikacijos tobulinimo temos pavadinimas

Vadovų pareigos

Valandų sk.

Kaina, Eur/žm.

Papildoma informacija

1.

2019-09-04

AUTOMOBILIŲ EISMO ORGANIZAVIMAS.
I DALIS

YSPV

YSPDV

YSPVPV

YSPDVPV

NSPV

NSPDV

NSPVPV

NSPDVPV

5

120

Seminaro
dienotvarkė

2.

2019-09-18

AUTOMOBILIŲ EISMO ORGANIZAVIMAS.
II DALIS

5

120

Seminaro
dienotvarkė

3.

2019-11-20

TRANSPORTO SRAUTŲ TYRIMAI, ANALIZĖ IR MODELIAVIMAS

5

120

Seminaro
dienotvarkė

4.

2019-12-04

DVIRAČIŲ EISMO ORGANIZAVIMAS

5

120

Seminaro
dienotvarkė