Renginių grafikas

Eismo organizavimo kvalifikacijos tobulinimo mokymai

Lietuvoje susisiekimo komunikacijų projektai nuolatos susiduria su eismo planavimo inovacijų, modeliavimo organizavimo, eismo saugos, aplinkosaugos ir darnaus judumo klausimais. Reikalavimai eismo saugai, aplinkos apsaugai ir transporto sistemos darnai Lietuvoje griežtėja. Atsižvelgiant į tai kelių projektuotojams ir infrastruktūros valdytojams yra svarbu nuolat atnaujinti žinias apie automobilių, dviračių ir pėsčiųjų eismo organizavimo principus. Transporto technologijos sparčiai žengia į priekį – vairuotojo, automobilio ir kelio tarpusavio komunikacija, paremta technologijomis, tapo įprasta kelionių dalimi. Yra svarbu žinoti, kokios transporto priemonės suprojektuotais keliais važinėja šiandien ir svarbu suvokti, kokios važinės artimoje ateityje. Lietuvoje Vakarų Europos šalių pavyzdžiu sparčiai intensyvėja dviračių eismas, tačiau dviračių eismo organizavimo tradicijų nėra. Dėl to iš esmės nėra gerų normatyvų ir žinių, kaip reikia projektuoti dviračių eismo infrastruktūrą. Projektuotojams ir infrastruktūros valdytojams yra reikalingas papildomas praktinių žinių šaltinis. Parengtoje naujoje programoje analizuojami esminiai eismo organizavimo aspektai, aptariamos aktualios susisiekimo tendencijos, nagrinėjamos tradicinės ir inovatyvios eismo organizavimo priemonės ir būdai.

Mokymų tikslas: nuolat atnaujinti susisiekimo komunikacijų statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų ir kitų suinteresuotų šalių žinias apie kelių infrastruktūros naudotojus ir eismo organizavimo principus.

Mokymų nauda: programa leis susipažinti su naujausiais eismo organizavimo reikalavimais, būdais, priemonėmis bei su nuolat kintančiomis kelių naudotojų savybėmis. Programa suteiks naujų žinių apie automobilių, dviračių ir pėsčiųjų eismo savybes, organizavimo principus, eismo modeliavimą ir aplinkosauginius eismo aspektus.

Mokymų kokybę padės užtikrinti aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didžiulę patirtį eismo organizavimo, eismo saugos ir aplinkosaugos srityse:

Eil. Nr. Lektoriaus vardas, pavardė Veiklos srytis Darbo patirtis srityje, metais
1. Mindaugas Katkus Eismo sauga, eismo organizavimas 12 metų
2. Benas Urbelis Transporto srautų modeliavimas 6 metai
3. Evaldas Morkūnas Eismo planavimas 7 metai

 

 

Eil. Nr.

Data

Kvalifikacijos tobulinimo temos pavadinimas

Vadovų pareigos

Valandų sk.

Kaina, Eur/žm.

Papildoma informacija

1.

2019-09-04

AUTOMOBILIŲ EISMO ORGANIZAVIMAS.
I DALIS

YSPV

YSPDV

YSPVPV

YSPDVPV

NSPV

NSPDV

NSPVPV

NSPDVPV

5

120

Seminaro
dienotvarkė

2.

2019-09-18

AUTOMOBILIŲ EISMO ORGANIZAVIMAS.
II DALIS

5

120

Seminaro
dienotvarkė

3.

2019-11-20

TRANSPORTO SRAUTŲ TYRIMAI, ANALIZĖ IR MODELIAVIMAS

5

120

Seminaro
dienotvarkė

 

4.

2019-12-04

DVIRAČIŲ EISMO ORGANIZAVIMAS

5

120