Privati gimnazija Vilniuje – kelias ne tik į gerą mokslą, bet ir kelias nenaudoti patyčių

Šiais laikais tarp paauglių ir vaikų yra kelios labai aktualios temos, kurios reikalauja didelio visuomenės įsikišimo ir tokių problemų mažinimo. Kadangi vaikai daugiausia laiko praleidžia mokyklose, tai nėra nuostabu, kad ten ir prasideda visos problemos, tad jeigu apie tai nebus šnekama daug, tai ateityje galima susilaukti dar blogesnės situacijos. Viena iš pačių opiausių problemų yra patyčios. Žinome, kad jos sklinda plačiai mokyklose. Tačiau yra labai puiku ir tai, kad kai kurios labai stipriai bando su tuo kovoti ir imasi pačių stipriausių priemonių, kurios leidžia išlaikyti tinkamą situaciją. Tad kaip puikus pavyzdys gali būti privati gimnazija Vilniuje, tad apie tai norime papasakoti kiek daugiau.

Opi problema tarp šiuolaikinio jaunimo

Tikrai ne kartą teko girdėti, kad lankant mokyklą galima susidurti su pačiomis įvairiausiomis problemomis. Nors atrodo, kad mokiniai pačių įvairiausių problemų turi pakankamai mažai, tačiau realybė yra visai kitokia. Ir tikriausiai retas, kuris nustebtų, kad pakankamai reali problema yra patyčios. Tačiau privati gimnazija Vilniuje stengiasi kovoti su tokia problema. Yra imamasi pačių įvairiausių priemonių, kad vaikai mažintų šią problemą. O kuo bus rodomas tinkamas pavyzdys, tuo ir patys mokiniai žinos, kaip tinkamai elgtis, ko daryti negalima, tą taikys ir už gimnazijos ribų.

Privačioje gimnazijoje visi lygūs

Tikriausiai nei vienas tėvas nenorėtų, kad mokykloje jo vaikas būtų atstumtas ir išskiriamas kaip kitoks. Tad bet kokia privati mokykla stengiasi tam užkirsti kelią. Iš pirmo žvilgsnio tam tikri būdai gali atrodyti visai nereikšmingi, bet daryti nemažą įtaką, kad vaikas mokykloje jaustųsi gerai, eitų noriai ir galėtų orientuotis į tinkamus dalykus, gerai mokytis.

Būdai, kurie padeda užkirsti patyčias

Nors ir pačių problemų ir yra nemažai, tačiau patyčios yra tikrai aktualu ir vaikai nuo to kenčia pakankamai nemažai. Tad privačios gimnazijos ir mokyklos gali taikyti įvairius būdus, bet, aišku, kiekviena iš jų gali taikyti skirtingus, kurie, jų nuomone pasiteisina:

  • Nuolatinis kalbėjimas apie žalą, kuri jaučiama ne tik šiuo laikotarpiu, bet tai gali jausti ir ateityje.
  • Labai gera išeitis yra uniformos, taip parodomo, kad visi yra vienodi, niekam nereikia išsiskirti iš kitų, taip sudarant nuomonę, kad vienas yra geresnis už kitą.
  • Mokytojų rodomas tinkamas pavyzdys, kaip verta elgtis, kaip verta bendrauti, kaip spręsti problemas ir kitus dalykus.