Nedarykite to renkantis privatų darželį Klaipėdoje

Verta pripažinti, kad darant tam tikrus apsisprendimus kartas nuo karto pasitaiko tam tikros klaidos ir jas vėliau tenka taisyti. Būtų puiku, jeigu to būtų galima išvengti ir iš pirmo karto pasirinkti ar padaryti taip, kad netektų gailėtis. Aišku, vieni dalykai yra svarbesni, kiti mažiau svarbesni, bet vis tiek nesinori, visko kartoti iš naujo. Tikriausiai mažiausiai norime suklysti tada, kai yra kalbama apie vaikus. Visada jiems norima duoti kaip įmanoma geriau, todėl visada stengiamės, kad viskas pasisektų. Darant pasirinkimus, kur jūs vėliau nedalyvausite arba dalyvausite kiek mažiau, visada norime pačio geriausio rezultato. Todėl šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie tai, ko nereikėtų daryti renkantis privatų darželį Klaipėdoje.

Orientavimasis tik į kainą

Kadangi privatūs darželiai kainuoja daugiau, nei kad lygintume kainas su valstybiniais darželiais, tai labai daug tėvų būtent į tai ir orientuojasi. Tačiau kaina nėra viskas, visada pirmiausia reikia palyginti, ką darželis gali duoti vaikui. Jeigu jis yra šiuolaikiškas, orientuotas į vaikus, jų poreikį, mokytojai surinkti aukščiausio lygio, ikimokyklinis ugdymas yra labai stiprus, yra įvairios veiklos, kuriomis gali užsiimti vaikai ir taip tobulėti, tai tam tikrais atvejais pati kaina turėtų būti nustumta į šoną. Nes jeigu patys pabandytumėte suteikti visko tiek, kiek suteikia privatus darželis, abejotume, kad už tokią kainą galėtumėte padaryti tiek daug.

Pats pirmas bet koks pasirinkimas

Dar viena klaida, kuri pasitaiko yra ta, kad galvojama, kad privatūs darželiai visur yra lygiai tokie pat, tad didelio skirtumo, kuris variantas bus pasirinktas, nėra. Tačiau net ir tokie darželiai skiriasi ir skirtumų galima atrasti nemažai, todėl yra verta pasidomėti kiekvienu iš jų atskirai, kad turėtumėte galimybę išsirinkti patį geriausią variantą, kokį tik galite. O tokią informaciją atrasti yra pakankamai nesudėtinga, nes viską kuo puikiausiai galima matyti internete, reikia tik įdėti šiek tiek laiko ir garantuojame, kad pavyks atrasti tai, ko tikėjotės.

Numatomas netinkamas laikas pradėti vesti vaiką į privatų darželį

Ir dar viena klaida, kuri yra priskiriama kaip dažniausiai pasitaikančių tai tokia, kad vaikams paskiriamas netinkamas amžius, kada jie pradeda lankyti darželį. Kadangi privatus darželis Klaipėdoje priima plataus amžiaus vaikus, o kai kurie tėvai sugalvoja, kad pakankamai ilgą laiką vaikai bus su jais namuose ir taip padaro tik blogiau jiems. Vaikus į darželį reikėtų vesti kur kas anksčiau, apie antrus metus, kad vaikas priprastų, tada adaptacija yra pakankamai lengva, vaikas kur kas lengviau prie visko pripranta.